Francouzský Buldoček II- Vykrajovátko

Vykrajovátko


  • Skladem
99 Kč
Kategorie: FRANCOUZSKÝ BULDOČEK
 

Materiál:

Vyrobeno z kvalitního biologicky rozložitelného plastu PLA (ekologický plast). Základem je kukuřičný škrob, kořen tapioky či cukrová třtina. Materiál PLA je certifikovaný pro styk s potravinami. Samotný výrobek certfikaci nemá. Produkty nejsou vhodné pro děti do 3 let.

 

Čištění:

Nedávat do myčky!

Pouze ruční mytí!

Doporučujeme po každém použití namočit do vody s jarem a jemně očistit měkkým kartáčkem.  

Vyhněte se dlouhodobému vystavení vlhkosti

 

Teplota:

Vystavení teplu nebo horké vodě může produkt zdeformovat. Nedávat do trouby, do horké vody nad 50 stupňů či na přímé slunce.

 

Použití:

Perníčky k dekoračním účelům, psí pamlsky, keramika, fimo hmota, modurit, plastelína ...

TIP: Pro dosažení nejlepšího výsledku, doporučujeme oprášit Tvořítko v mouce či mít pomoučené těsto, aby se Vám zbytky těsta nepřichytávaly na Tvořítko. Pokud vykrajujete sušenky, tak nejlépe funguje studené těsto.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.12.2023
Na pernikove testo perfektni
1
MM Avatar autora | 28.11.2023
Dobrý den, musím říct, že na rozdíl od ostatních budu mít asi úplně jinou zkušenost. Doručení balíčku a vše okolo bylo naprosto v pořádku. Co se ale týče samotného tvořítka, byla jsem naprosto zklamaná. Design je krásný, tvořítko dorazilo v pořádku. Ovšem samotná manipulace a následné tvoření s ním naprostá katastrofa. Těsto zalézalo do detailů a nešlo vůbec odstranit a následně ani vymýt. Samotný obrazec pak z tvořítka nešel vůbec dolů, nepomohlo ani pomoučit nebo pokropit vodou. Zkoušela jsem různé druhy těst od perníčků, přes linecké až po sušenkové těsto. Absolutně žádný rozdíl a proto musím dát pouze 1 hvězdičku. Je možné, že to bylo pouze opravdu detailněji vyrobeným tvořítkem, ale mé počáteční nadšení z koupě tvořítka, které znázorňuje mého francouzského buldočka bylo opravdu hned vyměněno za pouhé zklamání.
SS Avatar autora Soňa Slepánková (Administrátor) 28.11.2023
Dobrý den paní Morbicová, mrzí mě, že tvořítko nesplnilo očekávání. Vrátila jsem peníze na Váš účet. Hezký den, Slepánková Soňa
5
JR Avatar autora | 31.5.2022
Roztomilé a hezké,doporučuji
5
Avatar autora | 20.12.2021
Super
5
IM Avatar autora | 8.12.2021
Velká spokojenost ,rychlé dodaní